loading

PecoChip Yazılım

PecoChip  Yazılım

PecoChip Yazılım

MODÜL veya YAZILIM olarak iki farklı uygulamadır. Amacı ülkemizde bir dönem piyasaya sunulmuş olan Chevrolet Cruze 1.6 atmosferik benzinli araçların hantallığını gidermek, daha rahat bir sürüş sağlamaktır.

1.MODÜL : Aractaki hantallığı kalkışlardaki titremeyi kaldırır, bayılmayı azaltır , yakıt sarfiyatı %5-10 arası düşer. 2010 dan beri kullanılıyor, hava filtresi üzerindeki sensörun fişi sokulerek araya takılır, sök tak basit uygulamadır. Kullanıcı kendisi takıp sökebilir, araca zararı yoktur 6 senedir kullanan yüzbinlerce km yapan araçlar vardı , modülden kaynaklanan bir sorun yaşayan olmamıştır motora zararı yoktur aksine faydası vardır. 3000 devir ve üstünde gelen böğürme tarzı motor sesi azalır. Kullanımdaki hissedilen performansa artışı aracın durumuna göre %10-15 tir. Piyasadaki en uygun fiyatlı performans uygulamasıdır . Modül bozulmaya karşı ömür boyu ömürboyu koşulsuz değişim garantilidir. (lifetime warranty) Cruze ve OPEL tüm GM ECOTECH benzinli motorlara uyumludur kullanılabilir.

2.YAZILIM : Cruze 1.6 109hp, 113hp, 124hp, 117hp, 1.4t 140 hp araçların motor beynine OBD2 soketi vasıtası ile bilgisayardan yüklenen performans yazılımıdır. Kullanımdaki değişim ve performans artışı sorunsuz ve arızasız araçta %30a kadar hissedilir, arac 1 vites kazanır sakin kullanımda yakıt %10 düşer, araçtaki şikayet edilen tüm performans sorunlarının tek yegane rakipsiz çözümüdür ve motor sesi azalır, muadili veya benzer bir uygulama yoktur, chiptuning uygulamalarından birkaç gömlek üstündür, fabrikasyon yazılımı üzerinde yapılan değişiklikle uzun vadede motora zarar vermeyen yazılım güncellemesi versiyon update şekilde bir uygulamadır. Hisssedilen gözlemlenen performans artışı, piyasada 113->124hp , 124->136hp rakamları ile reklamı yapılan yazılımların çok üzerindedir, rolling, 0-100km ve 0-400m testlerinde daha iyi ve üstün bir performans uygulaması yoktur. Piyasadaki muadil uygulamalar harita düzenleme şeklinde olup atmosferik araçlarda düşük güç artışı sağlar. Bu uygulama farklı bir yöntemdir. Modüle göre daha etkili ama daha pahalıdır ama yinede piyasadaki daha iyi ve üstün olmayan uygulamalardan pahalı değildir. Pecochip yazılım ile sorunsuz 150-200bin km yol yapmış Cruze araçlar mevcuttur.

Sadece Pecochip Uygulaması İçin İletişim

Sacit Ercanlı 0541 493 4672

İletişim saatleri 10:00-20:00

*Yazılım yada modulun aracınıza zararı yoktur faydası vardır uygulama sonrası sorunsuz araçta motor sesi azalır sarfiyat düşer. Aracınıza sonradan takılmış ilave edilmiş olan LPG sistemlerinin ve aksesuarlarının ve bakım ve tamire eğitimli-tecrübeli olmayan ustalara görürülmesinin zararı yanında, yazılım ve modulun zararı 0-sıfırdır.


*Pecochip performans uygulamaları , Motorunda arıza olan veya lpg sistemi montaj veya kalibrasyon ayarları sorunlu araçların performans sorunlarının çözümü değildir.


*Pecochip uygulamaları için özel bir lpg ayarına ihtiyaç yoktur, araca uygun ve uyumlu bir montaj ve ayar yapılması yeterlidir, sorun olan bu montaj ve ayarı her Lpg cinin beceremiyor olmasıdır.


*Piyasada yapılan chiptuning uygulmalarından farklı olarak, yazılım ve modül uygulaması için gelen araçlar yolda kullanılıp test edilerek ve diagnostik testi yaparak arızalı olup olmadıkları test edilip, sorunsuz araçlara uygulama yapılır, sorunu olan araçların arızaları tespit edip bildirilerek, öncelikle araçlardaki arızanın çözülmesi sağlanır.